Zmiana na stanowisku proboszcza

Decyzją Władzy Archidiecezjalnej, po złożeniu urzędu proboszcza, na emeryturę przechodzi Ksiądz Prałat Ryszard Lewandowski – Proboszcz naszej parafii. W niedzielę 21 czerwca 2015, w czasie Mszy św. o godz. 10 wspólnie podziękowaliśmy Panu Bogu za 24 lata posługi duszpasterskiej księdza prałata w naszej parafii i prosiliśmy o Łaskę Bożą i dalszą opiekę Maryi dla Niego. […]

Decyzją Władzy Archidiecezjalnej, po złożeniu urzędu proboszcza, na emeryturę przechodzi Ksiądz Prałat Ryszard Lewandowski – Proboszcz naszej parafii.

W niedzielę 21 czerwca 2015, w czasie Mszy św. o godz. 10 wspólnie podziękowaliśmy Panu Bogu za 24 lata posługi duszpasterskiej księdza prałata w naszej parafii i prosiliśmy o Łaskę Bożą i dalszą opiekę Maryi dla Niego.

Odchodzący na emeryturę po 24 latach pracy w tej parafii dotychczasowy proboszcz Ksiądz Ryszard Lewandowski serdecznie wszystkim dziękuje za współpracę, życzliwość i okazane dobro, jednocześnie przeprasza tych, których może obraził.

W galerii można obejrzeć fotorelację z tego wydarzenia.