Wielkanoc 2026

Wielki Czwartek – o g. 18 msza św. na pamiątkę ustanowienia Eucharystii, sakramentu Bożej miłości i jedności. Będziemy się modlić razem ze Wspólnotą Sant`Egidio i ubogimi. Po mszy zapraszamy na agapę w domu parafialnym.


Wielki Piątek – o g. 18 liturgia Męki Pańskiej i adoracja Krzyża (ofiary na tacę przeznaczone są na Grób Pański w Jerozolimie).


Wielka Sobota – o g. 22 liturgia Wigilii Paschalnej, którą będziemy sprawować razem ze wspólnotą anglojęzyczną, a rozpoczniemy na zewnątrz kościoła obrzędem poświęcenia ognia i zapalenia paschału (proszę przynieść świece). „Wigilia Wielkanocna jest głównym obchodem Niedzieli Zmartwychwstania w całym Kościele i jej właśnie przysługuje w ścisłym znaczeniu nazwa Rezurekcji”, dlatego też bezpośrednio po tej mszy pójdziemy w procesji ogłaszającej Zmartwychwstanie Pańskie.


Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny – msza g. 8, 10, 12, 17.30.