Na terenie parafii znajdują się:

– Szkoła Podstawowa nr 34 im. Stanisława Dubois przy ul. Kruczkowskiego 12B,

– Szkoła Podstawowa nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej Krybar przy ul. Drewnianej 8.

W szkołach tych za nauczanie religii z ramienia parafii, odpowiadają:

– ks. Andrzej Gos
absolwent Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie (2011), katecheta (od 2011 r.) w trakcie realizacji awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.

W parafii poza działalnością katechetyczną odpowiada za opiekę nad ministrantami oraz przygotowanie kandydatów do Pierwszej Komunii Świętej i Bierzmowania. Sprawuje opiekę duszpasterską nad wspólnotą Różańca Rodziców oraz Ruchu Czystych Serc dla młodzieży.

– s. Katarzyna Drapała
ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo.
mgr teologii UKSW w Warszawie, absolwentka studiów podyplomowych z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, katechetka (od 1994 r.), nauczyciel dyplomowany.

Siostra nauczała dzieci w naszej parafii od 1 września 2016 do 1 września 2020. Decyzją władzy zakonnej s. Katarzyna została przeniesiona do klasztoru ss. Szarytek w Kielcach. Jako wspólnota parafialna zachowujemy w sercach wdzięczność za jej pracę katechetyczną z dziećmi oraz troskę o ołtarz Pański i szaty liturgiczne w naszym kościele.

Witamy serdecznie wśród nas s. Elżbietę Piętkę i życzymy jej obfitości łaski Bożej, z nadzieją na owocną współpracę dla chwały Boga i duchowego pożytku wiernych.