3. Niedziela Wielkiego Postu, rok B, 7 marca 2021 r.

1. Dzisiaj o g. 12.15 w domu parafialnym katecheza dla dzieci, a o g. 19 zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Gorzkie żale w niedzielę o g. 17, Droga krzyżowa w piątek o g. 17.15 (z udziałem dzieci) i o g. 18.30.

1. Jutro o g. 18 msza św. za zmarłych (intencje przy krzyżu).

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę w g. 12.30-15 i w piątek w g. 19.30-21.

1. W sobotę (13 III) przypada 8. rocznica wyboru Papieża Franciszka. Wspierajmy modlitwą Ojca św., by jego posługa apostolska przynosiła błogosławione owoce.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczną się nasze parafialne rekolekcje: nauka na wszystkich mszach, a od poniedziałku do środy o g. 18 i 20. Rekolekcjonistą będzie ks. Michał Polny, wykładowca Akademii Katolickiej w Warszawie.

1. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Caritas (informacja w gablocie).

1. Dzisiaj członkowie Akcji Katolickiej zbierają na parafialny fundusz remontowy (aktualny stan: 26800 zł).

1. Zapewniam o modlitwie za parafian i serdecznie o modlitwę proszę. Dziękuję za życzliwość i ofiarność. W sprawach kancelaryjnych proszę o kontakt telefoniczny.

ks. Mirosław Kreczmański, proboszcz