25. niedziela zwykła, rok A, 20 września 2020 r.

1. Dzisiaj, a także w przyszłą niedzielę o g. 11.30 uroczystość I Komunii św. Proszę, by przyjść na mszę o innej godzinie. O g. 19.15 zapraszamy na koncert organowy.

1. Od najbliższego wtorku po mszy wieczornej nowenna przed uroczystością św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zachęcam, by przynosić róże jako symbol wypraszanych przez nią łask.

1. W dniach 28-30 IX całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Proszę o wpisanie się na listę dyżurów, by była stała obecność przed Najświętszym Sakramentem.

1. W czwartek 1 X podczas mszy o g. 18 tradycyjne poświęcenie róż, a następnie procesja na zewnątrz kościoła i modlitwa z naszą Patronką. Z powodu pandemii w tym roku nie organizujemy festynu parafialnego.

1. W tym tygodniu święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty oraz wspomnienie św. ojca Pio i bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.

1. Mamy wolne intencje mszalne. Zachęcam do ofiarowania tej modlitwy za bliskich, a jednocześnie do troski o księży.

1. Przy wyjściu z kościoła członkowie parafialnego zespołu charytatywnego kwestują na działalność dobroczynną. W ub. miesiącu zebrano 900 zł. Dziękujemy za wsparcie.

1. Zapewniam o modlitwie za parafian i serdecznie o modlitwę proszę, dziękuję za życzliwość i ofiarność.  W sprawach kancelaryjnych proszę o kontakt telefoniczny.
      1.                                        ks. Mirosław Kreczmański, proboszcz