12. Niedziela zwykła, rok B, 20 czerwca 2021 r.

1. Od dzisiaj zostaje odwołana dyspensa od uczestnictwa we mszy św. w niedzielę i święta nakazane. Jednocześnie prosimy o przestrzeganie w kościele obowiązujących przepisów sanitarnych.

1. Dzisiaj w g. 9-15 w domu parafialnym warsztaty pisania tradycyjnej ikony, a o g. 19.30 zebranie Rady Duszpasterskiej.

1. Parafialny Zespół Charytatywny kwestuje na pomoc potrzebującym w naszej parafii. W ub. miesiącu zebrano 1200 zł. Dziękujemy za ofiarność!

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po mszy wieczornej.

1. Jutro o g. 18 msza św. w intencji POAK, a potem zebranie.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę w g. 12.30-15 i w piątek wieczorem do g. 21.

1. W przyszłą niedzielę o g. 11.30 pożegnanie s. Jadwigi Kaczmarzyk i podziękowanie za jej pracę dla naszej parafii.

1. W tym tygodniu uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela (24) oraz wspomnienie św. Alojzego Gonzagi (21) i św. Tomasza Morusa (22).

1. Nadal poszukujemy osób chętnych do troski o jadłodzielnię, którą tworzymy przy naszym kościele.

1. Zapewniając o modlitwie za parafian, serdecznie o modlitwę proszę i dziękuję za życzliwość i ofiarność. W sprawach kancelaryjnych proszę o kontakt telefoniczny.

ks. Mirosław Kreczmański, proboszcz