2. Niedziela zwykła, rok C, 16 stycznia 2022 r.

1. Członkowie Grupy Charytatywnej kwestują na pomoc ubogim w naszej parafii. W ub. miesiącu zebrano 1580 zł. Dziękujemy za wsparcie!

1. Dzisiaj o g. 14 koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chórów „Endorfina” i „Gregorianum”.

1. W poniedziałek XXV Dzień Judaizmu w Kościele katolickim pod hasłem „Moje myśli nie są myślami waszymi” (Iz 55,8), a we wtorek inauguracja Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Zobaczyliśmy jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2, 2).

1. W sobotę o g. 15 w domu parafialnym projekcja filmu o bł. Stefanie Wyszyńskim ze słowem s. Katarzyny Purskiej.

1. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. O g. 15 parafialne spotkanie synodalne, podczas którego będziemy czytać i rozważać fragmenty Pisma Św. Tego dnia 9. rocznica śmierci Ks. prymasa Józefa Glempa (msza w archikatedrze o g. 19).

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę w g. 12.30-15 i w piątek w g. 18.30-21. W piątek także nieszpory o g. 17.30.

1. Kolęda w domach parafian na indywidualne zaproszenie (zgłoszenia telefonicznie, pocztą elektroniczną, w zakrystii).

1. W sprawach kancelaryjnych proszę o kontakt telefoniczny. Zapewniam o modlitwie za parafian i serdecznie o modlitwę proszę, dziękuję za życzliwość i ofiarność.

ks. Mirosław Kreczmański, proboszcz