Odpust parafialny 2022 i 53. rocznica konsekracji kościoła oraz nadania mu wezwania św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Trwa nowenna przed uroczystością św. Teresy od Dzieciątka Jezus (modlitwa po mszy wieczornej). Zachęcamy, by przynosić róże jako symbol wypraszanych przez nią łask. W sobotę 1 X o g. 18 msza św. odpustowa z tradycyjnym poświęceniem róż, a następnie procesja ze świecami na zewnątrz kościoła i modlitwa różańcowa z naszą Patronką. Tego dnia obchodzimy także […]

W sobotę 1 X o g. 18 msza św. odpustowa z tradycyjnym poświęceniem róż, a następnie procesja ze świecami na zewnątrz kościoła i modlitwa różańcowa z naszą Patronką. Tego dnia obchodzimy także rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Prosimy o zgłoszenie się osób chętnych do niesienia krzyża, figury i kandelabrów.

W dniach 28-30 IX doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii: od mszy rannej do wieczornej, z przerwą na mszę o g. 12, a w piątek także wieczorem do g. 21. Prosimy o wpisanie się na listę dyżurów, by była zapewniona stała obecność.

W środę 28 IX o g. 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego (na rogu ulic Tamka i Dobra).

W niedzielę 2 X, w g. 13-17 zapraszamy wszystkich na festyn parafialny w ogrodzie od ul. Zajęczej. Podobnie jak w ubiegłych latach każdy może przynieść coś od siebie: sałatkę, ciasto, słodycze. Zaproszenie na festyn – patrz plakat.

O g. 19 w kościele koncert w wykonaniu naszego dawnego organisty Rafała Grabiszewskiego. Program koncertu – kliknij tutaj.