Hospicjum Sióstr Felicjanek im. Bł. Hanny Chrzanowskiej

Siostry Felicjanki otwierają w centrum Warszawy hospicjum stacjonarne dla osób w zaawansowanej chorobie nowotworowej (z bezpłatną opieką). Zgodnie z ideą hospicyjną, zapoczątkowaną w Polsce przez bł. Hannę Chrzanowską, pragną stworzyć miejsce, gdzie chory znajdzie ukojenie w bólu i duchowe wsparcie, aby ta ostatnia droga była wypełniona miłością i nadzieją. Proszą o wsparcie remontu. W ostatnią […]

Siostry Felicjanki otwierają w centrum Warszawy hospicjum stacjonarne dla osób w zaawansowanej chorobie nowotworowej (z bezpłatną opieką).

Zgodnie z ideą hospicyjną, zapoczątkowaną w Polsce przez bł. Hannę Chrzanowską, pragną stworzyć miejsce, gdzie chory znajdzie ukojenie w bólu i duchowe wsparcie, aby ta ostatnia droga była wypełniona miłością i nadzieją. Proszą o wsparcie remontu.

W ostatnią niedzielę zebraliśmy na ten cel 2205 zł.

Gdyby ktoś jeszcze chciał się dowiedzieć więcej na temat hospicjum lub wesprzeć jego działanie finansowo, to więcej informacji w linku poniżej.

https://hospicjumfelicjanek.pl/