Boże Ciało 3 czerwca 2021

W uroczystość Bożego Ciała, msze święte o g. 7, 8.30, 10 i 16. Procesja tradycyjną trasą wyruszy z kościoła o g. 16.50. Ksiądz Proboszcz serdecznie prosi o aktywne włączenie się w jej przebieg: panów o niesienie chorągwi i baldachimu, dzieci o przyjście w strojach komunijnych, dziewczynki o sypanie kwiatów przed Najświętszym Sakramentem. Zachowując zasady bezpieczeństwa, […]

W uroczystość Bożego Ciała, msze święte o g. 7, 8.30, 10 i 16.

Procesja tradycyjną trasą wyruszy z kościoła o g. 16.50.

Ksiądz Proboszcz serdecznie prosi o aktywne włączenie się w jej przebieg: panów o niesienie chorągwi i baldachimu, dzieci o przyjście w strojach komunijnych, dziewczynki o sypanie kwiatów przed Najświętszym Sakramentem.

Zachowując zasady bezpieczeństwa, przeżyjmy tę procesję jako wyznanie wiary i wspólną modlitwę.