Obostrzenia w naszym kościele – komunikat Ks. Proboszcza z 27 marca 2021

W związku z obecnym stanem epidemii i wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi, bardzo proszę o przestrzeganie limitu 30 osób w naszym kościele, zachowanie dystansu społecznego (zajmowanie oznaczonych miejsc), zakrywanie nosa i ust maską, dezynfekowanie rąk. Zachęcam do przyjmowania Komunii św. na rękę. Nadal obowiązuje dyspensa naszego Biskupa od obowiązku udziału we mszy niedzielnej, świątecznej. Proszę o troskę […]

W związku z obecnym stanem epidemii i wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi, bardzo proszę o przestrzeganie limitu 30 osób w naszym kościele, zachowanie dystansu społecznego (zajmowanie oznaczonych miejsc), zakrywanie nosa i ust maską, dezynfekowanie rąk.

Zachęcam do przyjmowania Komunii św. na rękę.

Nadal obowiązuje dyspensa naszego Biskupa od obowiązku udziału we mszy niedzielnej, świątecznej.

Proszę o troskę o zdrowie innych, uszanowanie ich niepokoju i potrzeby bezpieczeństwa.