Posługa lektora – szkolenie

Zapraszamy osoby, które chciałyby włączyć się w liturgię mszy świętej poprzez  wykonywanie czytań z Pisma Świetego, na spotkania w czwartki po wieczornej mszy świętej. W trakcie spotkań uczymy się, jak wykonywać czytanie, aby było nie tylko przeczytane, ale również usłyszane.  Osoby, które mają już doświadczenie w wykonywaniu czytań, mogą również bezpośrednio przed mszą, zgłosić się […]

Zapraszamy osoby, które chciałyby włączyć się w liturgię mszy świętej poprzez  wykonywanie czytań z Pisma Świetego, na spotkania w czwartki po wieczornej mszy świętej. W trakcie spotkań uczymy się, jak wykonywać czytanie, aby było nie tylko przeczytane, ale również usłyszane. 

Osoby, które mają już doświadczenie w wykonywaniu czytań, mogą również bezpośrednio przed mszą, zgłosić się do zakrystii do księdza, który będzie celebrował  mszę świętą.

Zachęcamy do aktywnego włączania się w sprawowanie liturgii.