Szczęśliwy Bogiem – wizyta Księdza Mieczysława Nowaka 25.10.2020

Z okazji jubileuszu 60. lat kapłaństwa naszą świątynię odwiedził ks. prof. Mieczysław Nowak, proboszcz parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w latach 1986 – 1991. – Cieszę się, że jestem z wami, że przybyłem w pielgrzymce do św. Tereski. Modlę się za parafian. Tych żywych i tych umarłych. Z umarłych to  między innymi za ks. Piórkowskiego, ks. […]

Z okazji jubileuszu 60. lat kapłaństwa naszą świątynię odwiedził ks. prof. Mieczysław Nowak, proboszcz parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w latach 1986 – 1991.

Cieszę się, że jestem z wami, że przybyłem w pielgrzymce do św. Tereski. Modlę się za parafian. Tych żywych i tych umarłych. Z umarłych to  między innymi za ks. Piórkowskiego, ks. Dajczaka, s. Wincentynę, poprzedniego organistę – wymieniał ks. Nowak. Przypomniał również, że był na Tamce, kiedy świętował złoty jubileusz kapłaństwa.

Parafianom ks. profesor przywiózł prezent: swoją książkę „Jak dzwony nieszporne”. – Tu jest moja troska o Boga i o ludzi. Nie mogę być z Wami tak jak, bym chciał. Ale zapraszam na kanał na YouTube „Szczęśliwy Bogiem”.  Tam jest 50 nauk dotyczących tekstów ewangelicznych, bardzo dobrze przygotowanych i ładnie podanych. Niech to będzie propozycja, by was wzbogacić i podjąć refleksję – zachęcał.

Życzenia w imieniu wspólnoty ks. Nowakowi złożył ks. Mirosław Kreczmański.

Zachęcamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć.