Grupa modlitewna

Spotkania grupy modlitewnej w naszej parafii. Jeżeli chcesz we wspólnej modlitwie uwielbiać Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela, słuchać Jego Słowa, zobaczyć, jak On działa w twoim życiu tu i teraz, zapraszamy na spotkania modlitewne grupy Odnowy w Duchu Świętym. Spotykamy się w piątki o godz. 19:00 w salce parafialnej lub w kościele. Plan spotkań […]

Spotkania grupy modlitewnej w naszej parafii.

Jeżeli chcesz we wspólnej modlitwie uwielbiać Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela, słuchać Jego Słowa, zobaczyć, jak On działa w twoim życiu tu i teraz, zapraszamy na spotkania modlitewne grupy Odnowy w Duchu Świętym. Spotykamy się w piątki wieczorem w salce parafialnej lub w kościele.

Plan spotkań na najbliższe miesiące:

Piątek 7 II, g. 18: Msza Święta z udziałem naszej grupy, po niej o g. 19 agapa w salce parafialnej.

Piątek 14 II, g. 19: spotkanie modlitewne z rozważaniem Słowa Bożego, w salce parafialnej.

Piątek 21 II, g. 19: spotkanie modlitewne z rozważaniem Słowa Bożego, w salce parafialnej.

Piątek 28 II, g. 18: Msza Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek 6 III, g. 19: spotkanie modlitewne z rozważaniem Słowa Bożego, w salce parafialnej.

Piątek 13 III, g. 19: spotkanie modlitewne z rozważaniem Słowa Bożego, w salce parafialnej.

Piątek 20 III, g. 18: Msza Święta z udziałem naszej grupy, po niej o g. 19 agapa w salce parafialnej.

Piątek 27 III, g. 18: Msza Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek 3 IV: zamiast spotkania – Droga Krzyżowa wspólnot parafialnych.

Piątek 17 IV, g. 18: Msza Święta z udziałem naszej grupy, po niej o g. 19 agapa w salce parafialnej.

Piątek 24 IV, g. 18: Msza Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu.