Włącz się w działalność Akcji Katolickiej

W niedzielę 20 listopada 2016 obchodziliśmy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu w naszym kościele sprawozdanie ze swojej działalności składa Parafilany Oddział Akcji Katolickiej. Nie inaczej było i w tym roku. Tym razem POAK szczególnie zaapelował do wszystkich parafian o wsparcie jego działalności.

Szczęść Boże,

Uroczystość Chrystusa Króla, to także patronalne święto Akcji Katolickiej. W tym roku to wyjątkowy dzień. Postanowiliśmy skorzystać  z tej okazji, aby zaapelować do wszystkich parafian:
WŁĄCZCIE SIĘ W PRACĘ NASZEGO PARAFIALNEGO ODDZIAŁU AKCJI KATOLICKIEJ.
Istnieje on od ponad 20 lat,  liczy 12 osób, z czego większość to osoby pracujące w oddziale od samego początku. Nie brak nam zapału i pomysłów, jednak coraz częściej brak nam zdrowia i siły.
Znacie Państwo nas i naszą pracę, obdarzacie nas sympatią, życzliwością i zaufaniem, za co serdecznie dziękujemy. Prosimy więc: dołączcie do naszego grona. Kościół potrzebuje świeckich zaangażowanych, jest wiele do zrobienia. Razem zadbajmy o nasz wspólny dom, którym jest nasza wspólnota parafialna.

Spotykamy się co drugi poniedziałek, po mszy wieczornej – zapraszamy!
Podsumowanie roczne działalności POAK znajdziecie Państwo na tablicy w kruchcie, zamieścimy je także w gazetce i na stronie internetowej parafii.

Bóg zapłać !