Odpust i festyn parafialny 2016

W sobotę 1 X obchodziliśmy święto naszej parafii: odpust św. Teresy i rocznicę konsekracji kościoła. Uroczysta msza św. z błogosławieństwem róż odprawiona została o godz. 18. W godz. 11-13:30 spotkaliśmy się na festynie parafialnym na podwórku na tyłach kościoła (wejście od ul. Zajęczej). W czasie mszy św. odpustowej w szczególny sposób dziękowaliśmy Bogu za wspólnotę wiary, a także za to święte […]

W sobotę 1 X obchodziliśmy święto naszej parafii: odpust św. Teresy i rocznicę konsekracji kościoła. Uroczysta msza św. z błogosławieństwem róż odprawiona została o godz. 18.
W godz. 11-13:30 spotkaliśmy się na festynie parafialnym na podwórku na tyłach kościoła (wejście od ul. Zajęczej).

W czasie mszy św. odpustowej w szczególny sposób dziękowaliśmy Bogu za wspólnotę wiary, a także za to święte miejsce, w którym możemy spotykać się z Bogiem, modląc się, słuchając Jego słowa i przyjmując sakramenty święte, rozpoczynając drogę wiary chrztem, a kończąc katolickim pogrzebem.

Tego dnia byliśmy ze sobą jako wspólnota nie tylko w czasie liturgii, dlatego też zorganizowaliśmy festyn parafialny, w godz. 11-13.30, na podwórku kościelnym (wejście od ul. Zajęczej) z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych, a także z niespodzianką związaną z Powstaniem Warszawskim.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego festynu oraz tym, którzy wsparli organizację swoimi umiejętnościami kulinarnymi i przynieśli na festyn upieczone przez siebie ciasto lub zrobioną własnoręcznie sałatkę. Bóg zapłać!

Zapraszamy również na krótką fotorelację.