Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast

W piątek 28 września 2018, o g. 15:00 właczyliśmy się w modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast. Podobnie jak w poprzednich latach, zebraliśmy się na wspólnej modlitwie o godz. 15:00 na rogu ul. Tamki i Dobrej (przy kwiaciarni). Dniem wspólnej modlitwy dla całego świata jest 28 wrzesień, rocznica beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki – […]

W piątek 28 września 2018, o g. 15:00
właczyliśmy się w modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast.

Podobnie jak w poprzednich latach, zebraliśmy się na wspólnej modlitwie o godz. 15:00 na rogu ul. Tamki i Dobrej (przy kwiaciarni).

Dniem wspólnej modlitwy dla całego świata jest 28 wrzesień, rocznica beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki – spowiednika św. Siostry Faustyny. Inicjatywa ta jest przejawem nowej ewangelizacji, w którą wpisuje się wezwanie Ojca św. Franciszka, aby katolicy głosząc ewangelię wychodzili na ulice. Godzina trzecia po południu to moment konania Jezusa na krzyżu – Godzina Miłosierdzia, czas wielkich łask dla tych, którzy dla zasług Jego bolesnej męki z ufnością błagają o miłosierdzie dla siebie, bliźnich i całego świata.

Zapraszamy na fotorelację.