Zmiany personalne w naszej parafii

Decyzją Władzy Archidiecezjalnej z dniem 26 sierpnia 2014, nastąpiła zmiana wikariuszowska w naszej parafii.

Z funkcji tej, po roku pracy w naszej parafii, zwolniony został ks. Robert Rasiński. Od września będzie on posługiwał jako wikariusz w parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie w dekanacie bielańskim. Księdzu Robertowi dziękujemy za czas posługi w naszej parafii i życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym miejscu pracu.

Nowym wikariuszem w naszej parafii został mianowany ks. Wojciech Pietrusiak – dotychczasowy wikariusz wspomnianej parafii św. Marii Magdaleny na Bielanach. Księdza Wojciecha już dziś serdecznie witamy życząc owocnej posługi i szybkiego zaaklimatyzowania się w naszej parafii 🙂

Wymiana księży nastąpi z końcem sierpnia.