Uroczystość Bożego Ciała

W czwartek 4 czerwca 2015 obchodziliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Jak co roku, nasza parafialna Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy przeszła trasą: ul. Tamka, Elektryczna, Zajęcza i Tamką do kościoła. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie Procesji i budowę ołtarzy. Bóg zapłać! Zapraszamy również do obejrzenia kilku zdjęć z tej uroczystości, które są już […]

W czwartek 4 czerwca 2015 obchodziliśmy
Uroczystość Bożego Ciała.

Jak co roku, nasza parafialna Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy przeszła trasą: ul. Tamka, Elektryczna, Zajęcza i Tamką do kościoła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie Procesji i budowę ołtarzy. Bóg zapłać!

Zapraszamy również do obejrzenia kilku zdjęć z tej uroczystości, które są już dostępne w galerii.