„Rodziny polskie rodzinom ukraińskim”

Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy odpowiedzieli na apel Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i włączyli się w akcję Caritas „WYŚLIJ PACZKĘ NA UKRAINĘ – RODZINY POLSKIE RODZINOM UKRAIŃSKIM”. Efekt czterodniowej zbiórki przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Spakowaliśmy przyniesione przez Państwo artykuły i w środę, 26 marca 2014, nadaliśmy na pobliskiej poczcie 47 paczek, o łącznej wadze 444 kg. Trafią […]

Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy odpowiedzieli na apel Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i włączyli się w akcję Caritas „WYŚLIJ PACZKĘ NA UKRAINĘ – RODZINY POLSKIE RODZINOM UKRAIŃSKIM”.

Efekt czterodniowej zbiórki przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Spakowaliśmy przyniesione przez Państwo artykuły i w środę, 26 marca 2014, nadaliśmy na pobliskiej poczcie 47 paczek, o łącznej wadze 444 kg.

Trafią one do rodzin w parafii Bożego Miłosierdzia i Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Tarnopolu, za pośrednictwem księdza proboszcza Andrzeja Maliga.

Wszystkim darczyńcom oraz tym, którzy pomogli nam przy pakowaniu i transporcie paczek na pocztę – serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ”!