Msza św. w Świątyni Opatrzności Bożej

21 czerwca 2014, w Świątyni Opatrzności Bożej odprawiona została Msza Święta w intencji naszej parafii i wszystkich Parafian. Był to wyraz wdzięczności za wsparcie i włączenie się w dzieło budowy Świątyni Opatrzności Bożej – Wotum Narodu. W Mszy św. wzięła udział grupa naszych Parafian, z których część – zachęcona przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej – wybrała się […]

21 czerwca 2014, w Świątyni Opatrzności Bożej odprawiona została Msza Święta w intencji naszej parafii i wszystkich Parafian.

Był to wyraz wdzięczności za wsparcie i włączenie się w dzieło budowy Świątyni Opatrzności Bożej – Wotum Narodu. W Mszy św. wzięła udział grupa naszych Parafian, z których część – zachęcona przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej – wybrała się do Świątyni wspólnie. Po Mszy św. nasi Parafianie zwiedzili Panteon Wielkich Polaków, odbyli wizytę na placu budowy Świątyni oraz obejrzeli Ruchomy Teatr Lalek – 24 sceny z historii Polski i sceny biblijne. Cały pobyt trwał ok. 3 godzin, a relację fotograficzną ze wspólnej modlitwy i zwiedzania można obejrzeć w galerii.