Parafialny konkurs plastyczny dla dzieci

Ogłaszamy parafialny konkurs plastyczny dla dzieci szkolnych (kl. I-VI) ku czci Najświetszego Serca Pana Jezusa pt. „Oto Serce, które nas umiłowało”. Na dzieci czekają atrakcyjne nagrody.

Ogłaszamy parafialny konkurs plastyczny dla dzieci szkolnych (kl. I-VI) ku czci Najświetszego Serca Pana Jezusa pt. „Oto Serce, które nas umiłowało”.

Na dzieci czekają atrakcyjne nagrody.

Pod poniższymi linkami można zapoznać się z:

 Zapraszamy do zwiedzania WYSTAWY PARAFIALNEGO KONKURSU KU CZCI NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA pod hasłem: „OTO SERCE, KTÓRE NAS UMIŁOWAŁO”. Adresatami Konkursu są uczennice i uczniowie Szkół podstawowych znajdujących się na terenie naszej Parafii. Celami Konkursu są ożywienie kultu Serca Jezusowego wśród najmłodszych parafian, zapoznanie z historią objawień, których 350 rocznica przypadała w 2023 roku oraz zachęta do praktykowania nabożeństwa pierwszych piątków miesiąca, a nade wszystko przybliżenie miłości Serca Jezusowego do każdego człowieka.

Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się dnia 2 czerwca 2024 roku.

Niektóre prace można obejrzeć także pod linkiem.