Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny 2023

W uroczystość Wszystkich Świętych (1 XI) w naszym kościele 4 msze św.: g. 8, 10, 12, 18 i procesja z modlitwą za zmarłych o g. 19. W Dzień Zaduszny (2 XI) 3 msze: g. 7, 12, 18 i procesja o g. 17. Od 1 do 8 XI można zyskać odpust za zmarłych (nawiedzenie cmentarza i modlitwa), a w Zaduszki odpust za dusze w czyśćcu (nawiedzenie kościoła, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., odmówienie Wyznania wiary, Ojcze nasz i modlitwy wg intencji Ojca św.). 

W uroczystość Wszystkich Świętych (1 XI) w naszym kościele 4 msze św.: g. 8, 10, 12, 18 i procesja z modlitwą za zmarłych o g. 19.

W Dzień Zaduszny (2 XI) 3 msze: g. 7, 12, 18 i procesja o g. 17.

Od 1 do 8 XI można zyskać odpust za zmarłych (nawiedzenie cmentarza i modlitwa), a w Zaduszki odpust za dusze w czyśćcu (nawiedzenie kościoła, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., odmówienie Wyznania wiary, Ojcze nasz i modlitwy wg intencji Ojca św.). 

Módlmy się także za uchodźców, którzy stracili życie na granicy polsko-białoruskiej –  ich nekrologi zapisane są pod linkiem.