Odpust parafialny 2023 i 54. rocznica konsekracji kościoła oraz nadania mu wezwania św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Trwa nowenna przed uroczystością św. Teresy od Dzieciątka Jezus (modlitwa po mszy wieczornej). Zachęcamy, by przynosić róże jako symbol wypraszanych przez nią łask. W sobotę 1 X o g. 18 msza św. odpustowa z tradycyjnym poświęceniem róż, a następnie procesja ze świecami na zewnątrz kościoła i modlitwa różańcowa z naszą Patronką. Tego dnia obchodzimy także rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Prosimy o zgłoszenie się osób chętnych do niesienia krzyża, figury i kandelabrów. W dniach 28-30 IX doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii: od mszy rannej do wieczornej, z przerwą na mszę o g. 12, a w piątek także wieczorem do […]

Trwa nowenna przed uroczystością św. Teresy od Dzieciątka Jezus (modlitwa po mszy wieczornej w Jej kaplicy). Zachęcamy do przynoszenia róż jako symboli wypraszanych przez Nią łask.

W niedzielę 1 X nasze parafialne święto: uroczystość Patronki i rocznica konsekracji kościoła. Jest to okazja do dziękowania Bogu za to święte miejsce, w którym możemy wspólnie się modlić, słuchać słowa Bożego i przyjmować sakramenty święte, ale i do prośby o to, byśmy byli żywą cząstką Kościoła Chrystusa. Tradycyjne poświęcenie róż podczas każdej mszy świętej, a po mszy wieczornej, o g. 19.15, procesja z modlitwą różańcową na zewnątrz kościoła. Nie będzie mszy o g. 20.

W dniach 28-30 IX doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Prosimy o wpisanie się na listę dyżurów, by była zapewniona stała obecność. Nie będzie adoracji w środę 27 IX.

W czwartek 28 IX o g. 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego (na rogu ulic Tamka i Dobra).

W niedzielę 1 X, w g. 13.30-16:30 zapraszamy wszystkich na festyn parafialny w ogrodzie od ul. Zajęczej. Ponadto zachęcamy, by przynieść na festyn coś, czym można się podzielić z innymi, np. sałatkę lub wypieki.

Pamiątkowe zdjęcia z festynu można obejrzeć tutaj.