Rada Ekonomiczna – wykonane i planowane inwestycje (stan na grudzień 2022)

Prosimy parafian o zapoznanie się z pracami remontowymi i inwestycjami zrealizowanymi w naszej parafii w ostatnich latach. Prace remontowe i inwestycyjne wykonane w ostatnich pięciu  latach Prace wykonane na rzecz parafii za udostępnienie terenu Modernizacja systemu ogrzewania Plany na przyszłość (w tym koncepcja modernizacji kościała i domu parafialnego)

Prosimy parafian o zapoznanie się z pracami remontowymi i inwestycjami zrealizowanymi w naszej parafii w ostatnich latach.

  1. Prace remontowe i inwestycyjne wykonane w ostatnich pięciu  latach – link
  2. Prace wykonane na rzecz parafii za udostępnienie terenu – link
  3. Modernizacja systemu ogrzewania – link
  4. Plany na przyszłość (w tym koncepcja modernizacji kościała i domu parafialnego) – link