Roraty 2022

Roraty będą odprawiane w dni powszednie o g. 6.45. Po mszy zapraszamy dzieci na śniadanie do salki katechetycznej. Mile widziane osoby, które chciałyby pomóc w ich przygotowywaniu- można zgłosić pomoc systematyczną lub jednorazową.

Roraty będą odprawiane w dni powszednie o g. 6.45. Po mszy zapraszamy dzieci na śniadanie do salki katechetycznej. Mile widziane osoby, które chciałyby pomóc w ich przygotowywaniu – można zgłosić pomoc systematyczną lub jednorazową.

W poniedziałki, środy i piątki msze roratnie adresowane będą szczególnie do dzieci. Prosimy, żeby dzieci przynosiły na kolorowych sercach wypisane codzienne dobre uczynki. Składamy je do specjalnie przygotowanego białego kosza obok świecy maryjnej. Spośród przepięknych serc będziemy losowali 3 nagrody. Pierwsza nagroda to figurka Matki Bożej, którą dziecko zabiera do domu i przynosi na następna mszę dla dzieci. Pozostałe dwie to nagrody pocieszania. Niech Adwent będzie czasem oczekiwania przepełnionym naszymi dobrymi uczynkami. Zapraszamy. Pierwsze losowanie w najbliższą środę.