Rekolekcje adwentowe 2022 (rozpoczęcie w niedzielę 27 listopada)

W pierwszą niedzielę Adwentu tj. w niedzielę 27 listopada, rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. poprowadzi je dla nas Siostra Judyta Pudełko. Nauka w niedzielę, poniedziałek i wtorek po mszy o g. 18. Zakonnica Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza, doktor teologii biblijnej, doktor hab. w dziedzinie nauk teologicznych, wykładowca Akademii Katolickiej w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W […]

W pierwszą niedzielę Adwentu tj. w niedzielę 27 listopada, rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je dla nas Siostra Judyta Pudełko.

Nauka w niedzielę, poniedziałek i wtorek po mszy o g. 18.

Zakonnica Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza, doktor teologii biblijnej, doktor hab. w dziedzinie nauk teologicznych, wykładowca Akademii Katolickiej w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W latach 2007-2010 studiowała w Studium Biblicum Franciscanum (SBF) w Jerozolimie, gdzie uzyskała licencjat z nauk biblijnych i archeologii.

Siostra Judyta Pudełko PDDM jest członkinią Stowarzyszenia Biblistów Polskich i przewodniczką grup pielgrzymkowych w Ziemi Świętej.

Zaangażowana w duszpasterstwo biblijne i popularyzowanie Lectio Divina.

Autorka kilkudziesięciu artykułów o charakterze naukowym i popularnym oraz książek.