Słowo od naszych katechetów.

W nowym roku szkolnym 2022 / 2023 mottem czynimy słowa Św.Jana Pawła II                                              „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”. „Każdy z Was, młodzi Przyjaciele, znajduje też w życiu […]
W nowym roku szkolnym 2022 / 2023 mottem czynimy słowa Św.Jana Pawła II:                 „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”. „Każdy z Was, młodzi Przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte,  jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować.  Wreszcie, jakiś porządek prawd i wartości, które trzeba utrzymać i obronić, tak jak to Westerplatte.  Utrzymać i obronić, w sobie i wokół siebie, obronić dla siebie i dla innych.”
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w niedzielnej Eucharystii o g. 12, zaś chętnych pół godziny wcześniej  tj.o g.11.30 do animowania śpiewu w naszej SCHOLCE ,,NIEBIESKIE NUTY”. Czekamy na CIEBIE. Więcej informacji o scholi – pod linkiem.
Wspólna modlitwa RÓŻAŃCOWA prowadzona jest przez dzieci w czwartki miesiąca października o g.17.15
Poznaj naszych katechetów – zajrzyj tutaj.