Pożegnanie Księdza wikariusza Andrzeja Gosa

Decyzją Władzy Archidiecezjalnej dokonała się zmiana księży posługujących w naszej parafii jako wikariusze: Dotychczasowy wikariusz, ks. Andrzej Gos, został skierowany na nową placówkę do parafii Świętej Marii Magdaleny w Warszawie, w dekanacie bielańskim. Bardzo serdecznie dziękujemy Księdzu za pracę w naszej parafii i życzymy Opieki Bożej w nowych zadaniach, na nowej placówce. Do naszej wspólnoty parafialnej […]

W niedzielę 21 sierpnia, na Eucharystii o godz. 10:00 podziękowaliśmy Panu Bogu za 7 lat posługi w naszej wspólnocie parafialnej księdza Andrzeja.
Życzymy Księdzu Opieki Bożej w nowych zadaniach, na nowej placówce.

Pamiątkowe podziękowanie/prezentację, która była wyświetlana podczas pożegnania Ks. Andrzeja można obejrzeć tutaj.