Parafialne spotkanie synodalne – niedziela 27 lutego o g. 15

Z woli papieża Franciszka w całym świecie trwa synod, który jest zaproszeniem do refleksji nad obecną sytuacją Kościoła i do współodpowiedzialności za jego teraźniejszość i przyszłość. Jest to także szansa dla nas, abyśmy bardziej budowali wspólnotę parafialną i czuli się odpowiedzialni za misję głoszenia Ewangelii, jaką zlecił Chrystus. W niedzielę […]

Z woli papieża Franciszka w całym świecie trwa synod, który jest zaproszeniem do refleksji nad obecną sytuacją Kościoła i do współodpowiedzialności za jego teraźniejszość i przyszłość.

Jest to także szansa dla nas, abyśmy bardziej budowali wspólnotę parafialną i czuli się odpowiedzialni za misję głoszenia Ewangelii, jaką zlecił Chrystus.

W niedzielę 27 lutego o g. 15 kolejne spotkanie synodalne w naszym kościele, w czasie którego zastanowimy się, jak wygląda nasz udział we wspólnej modlitwie (począwszy od niedzielnej mszy św.) i czy to zbliża nas do siebie i prowadzi do wspólnego rozeznawania i podejmowania decyzji, które służą wypełnieniu naszej misji.

Serdecznie proszę: przyjdźcie!

                                                                              Ks. Mirosław Kreczmański, proboszcz