Adwent, Roraty i rekolekcje parafialne 2021

Rozpoczęliśmy Adwent. Plan duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w naszej parafii: Roraty odprawiamy w dni powszednie o g. 6:45 . Zachęcamy do udziału dzieci, prosimy, by przynosić lampiony, których światło jest symbolem przychodzącego do nas Pana i znakiem naszego czuwania. Rekolekcje parafialne w dn. 12-14 grudnia. Nauka podczas na wszystkich mszach niedzielnych, a w […]

Rozpoczęliśmy Adwent. Plan duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w naszej parafii:

Roraty odprawiamy w dni powszednie o g. 6:45 . Zachęcamy do udziału dzieci, prosimy, by przynosić lampiony, których światło jest symbolem przychodzącego do nas Pana i znakiem naszego czuwania.

Rekolekcje parafialne rozpoczną się w najbliższą sobotę 11 grudnia  o g. 18. Nauka na każdej mszy niedzielnej, a w poniedziałek i wtorek na mszy wieczornej. Rekolekcje poprowadzą siostry ze Wspólnoty Błogosławieństw ze Strzelców Opolskich.

Dodatkowo w niedzielę 12 grudnia o godz. 19:00, siostry zapraszają na Wieczór ze Świętą Tereską.