Wizyta naszej Patronki u Apostołów Piotra i Pawła

29 października relikwie św. Teresy z naszego kościoła peregrynowały do parafii apostołów Piotra i Pawła w Dębem Wielkim, gdzie z okazji zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych zorganizowano “spotkanie” Świętych z tamtejszą wspólnotą parafialną. Na spotkanie złożyła się modlitwa różańcowa, procesja i uroczysta Eucharystia. Relikwiom św. Teresy towarzyszył ministrant z naszej parafii. Uczestnicy modlitwy zostali zaproszeni […]

29 października relikwie św. Teresy z naszego kościoła peregrynowały do parafii apostołów Piotra i Pawła w Dębem Wielkim, gdzie z okazji zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych zorganizowano „spotkanie” Świętych z tamtejszą wspólnotą parafialną.

Na spotkanie złożyła się modlitwa różańcowa, procesja i uroczysta Eucharystia. Relikwiom św. Teresy towarzyszył ministrant z naszej parafii.

Uczestnicy modlitwy zostali zaproszeni do przebrania się za Świętych, których relikwie były obecne i nasz przedstawiciel wystąpił przebrany za św Antoniego Pustelnika.

Fotorelacja z wydarzenia – pod linkiem.