Światowy Dzień Misyjny z Siostrami Karmelitankami Dzieciątka Jezus

W niedzielę 24 października obchodziliśmy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny pod hasłem: Nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli (Dz 4, 20). W naszej parafii, po raz kolejny gościliśmy Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus, które wspieramy w ich misji w Burundi. Wspierając modlitwą i ofiarą misjonarki i misjonarzy, pamiętajmy, że każdy z […]

W niedzielę 24 października obchodziliśmy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny pod hasłem: Nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli (Dz 4, 20).

W naszej parafii, po raz kolejny gościliśmy Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus, które wspieramy w ich misji w Burundi.

Wspierając modlitwą i ofiarą misjonarki i misjonarzy, pamiętajmy, że każdy z nas jest posłany, by głosić Ewangelię słowem i uczynkiem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.