Szczepienie przeciw Covid-19

W związku z trwającą pandemią COVID-19, nasz biskup, kard. Kazimierz Nycz, wspiera akcję szczepień i zachęca wiernych do dania przykładu odpowiedzialności za wspólnotę i troski o dobro bliźniego przed zbliżającą się beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i m. Elżbiety Czackiej, którzy uczą nas myślenia o innych i ofiarności.

W związku z trwającą pandemią COVID-19, nasz biskup, kard. Kazimierz Nycz, wspiera akcję szczepień i zachęca wiernych do dania przykładu odpowiedzialności za wspólnotę i troski o dobro bliźniego przed zbliżającą się beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i m. Elżbiety Czackiej, którzy uczą nas myślenia o innych i ofiarności. Stąd też przy świątyni Opatrzności Bożej, gdzie odbędzie się beatyfikacja, otwarto powszechnie dostępny punkt szczepień.