41. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Bracia i Siostry, W dniach 5-14 sierpnia na szlak pielgrzymkowy wyruszy 41. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna, czyli piesza pielgrzymka młodzieży z Warszawy na Jasną Górę. Pragnę zaprosić Was (szczególnie studentów, licealistów) do udziału w tym wydarzeniu, ponieważ jest to czas wyjątkowy, inny niż zwyczajne rekolekcje. Pielgrzymka jest czasem poświęconym Bogu, […]

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Bracia i Siostry,

W dniach 5-14 sierpnia na szlak pielgrzymkowy wyruszy 41. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna, czyli piesza pielgrzymka młodzieży z Warszawy na Jasną Górę.

Pragnę zaprosić Was (szczególnie studentów, licealistów) do udziału w tym wydarzeniu, ponieważ jest to czas wyjątkowy, inny niż zwyczajne rekolekcje.

Pielgrzymka jest czasem poświęconym Bogu, często podejmowanym w ważnych intencjach – ale to też czas uczenia się wiary w praktyce, więc danym samemu sobie! Pielgrzymka jest miejscem radości, spotkania, przyjaźni i relacji – nawiązywanych nierzadko na całe życie! WAPM to pielgrzymka akademickiej społeczności Warszawy, więc jeżeli chcesz poznać żywy, młody Kościół – chodź z nami na Jasną Górę! szczegóły i zapisy poprzez stronę www.wapm.waw.pl

Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pieszej pielgrzymce zapraszam do Pielgrzymowania Duchowego, podczas którego realizuje się Program Rekolekcji z własnego domu lub pracy w łączności duchowej z idącymi na Jasną Górę. Zapisanym do końca lipca br. rozesłane zostaną korespondencyjnie Programy Duchowe!

Zapisy online poprzez stronę: www.wapm.waw.pl

Szczęść Boże!

Mateusz Gawarski Rektor Kościoła Akademickiego św. Anny w Warszawie, Przewodnik 41. WAPM

Patrz też plakat.