Zaproszenie na koncert organowy

W niedzielę 20 września o g. 19:15, odbył się w naszym kościele koncert organowy. Warszawski Festiwal Organowy „Organy Śródmieścia” powstał w 2000 r. z inicjatywy warszawskiego organisty Przemysława Kapituły i odbywa się corocznie w kolejne niedziele września i października w różnych kościołach znajdujących się na terenie warszawskiej Dzielnicy Śródmieście, wyposażonych w koncertowe organy. Festiwal zaliczany […]

W niedzielę 20 września o g. 19:15, odbył się w naszym kościele koncert organowy.

Warszawski Festiwal Organowy „Organy Śródmieścia” powstał w 2000 r. z inicjatywy warszawskiego organisty Przemysława Kapituły i odbywa się corocznie w kolejne niedziele września i października w różnych kościołach znajdujących się na terenie warszawskiej Dzielnicy Śródmieście, wyposażonych w koncertowe organy. Festiwal zaliczany jest do najpoważniejszych i najbardziej interesujących polskich festiwali organowych. W naszym kościele wystąpi organista z Katowic p. Władysław Szymański.

Program koncertu.