Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej 6.06.2020

6 czerwca 2020, w naszej parafii,  troje dzieci przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystą Mszę św. odprawił ks. Proboszcz Mirosław Kreczmański, który również udzielił pierwszej Komunii dzieciom. Jadzia, Hania i Sebastian są uczniami Szkoły Podstawowej nr 41 przy ul. Drewnianej w Warszawie.  Całość uroczystości odbyła się w warunkach obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa.  Modlący się mieli […]

6 czerwca 2020, w naszej parafii,  troje dzieci przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystą Mszę św. odprawił ks. Proboszcz Mirosław Kreczmański, który również udzielił pierwszej Komunii dzieciom. Jadzia, Hania i Sebastian są uczniami Szkoły Podstawowej nr 41 przy ul. Drewnianej w Warszawie.  Całość uroczystości odbyła się w warunkach obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa.  Modlący się mieli założone maski

Aura była wyjątkowa jednak nie z tego względu, lecz z powodu wielkiej łaski, jakiej doświadczyła ta trójka młodych katolików. Nawiązał do tego w homilii ks. Mirosław, proboszcz, który wyjaśniał zebranym:  patrz link do homilii.

Pamiątkowe zdjęcia zapisane są tutaj.