Zimowy wypoczynek dzieci z naszej parafii

W pierwszym tygodniu ferii zimowych dzieci z naszej parafii uczestniczyły w zimowisku w Lipnicy Murowanej /k. Bochni. W drodze do Lipnicy dzieci nawiedziły Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej, zawierzając Jej swój wypoczynek oraz bliskich, których pozostawiły w domu. Oprócz jazdy na nartach na stoku Laskowa (pod opieką instruktorów), dzieci zwiedziły: muzeum motyli w Bochni, zamek […]

W pierwszym tygodniu ferii zimowych dzieci z naszej parafii uczestniczyły w zimowisku w Lipnicy Murowanej /k. Bochni. W drodze do Lipnicy dzieci nawiedziły Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej, zawierzając Jej swój wypoczynek oraz bliskich, których pozostawiły w domu.

Oprócz jazdy na nartach na stoku Laskowa (pod opieką instruktorów), dzieci zwiedziły: muzeum motyli w Bochni, zamek w Wiśniczu, zabytkową Lipnicę Murowaną, która szczyci się trzema świętymi rodakami. Pływały w basenie z wodami termalnymi w Szaflarach (wewnątrz i na zewnątrz obiektu). Na koniec modliły się za nasze rodziny i dobroczyńców w Świątyni Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, pod linkiem.