“Zaczytani 2018”

Nasza parafia ponownie włączyła się w zbiórkę książek dla małych i dużych  pacjentów placówek medycznych „Zaczytani 2018”. W niedzielę 6 i 13 maja, do salki parafialnej, przynosiliśmy książki dla dzieci i dorosłych. W sumie zebraliśmy 240 książek (194 dla dorosłych i 46 dla dzieci). Trafiły one do utworzonych przez Fundację „Zaczytani.org” bibliotek dla małych i […]

Nasza parafia ponownie włączyła się w zbiórkę książek dla małych i dużych  pacjentów placówek medycznych „Zaczytani 2018”.

W niedzielę 6 i 13 maja, do salki parafialnej, przynosiliśmy książki dla dzieci i dorosłych. W sumie zebraliśmy 240 książek (194 dla dorosłych i 46 dla dzieci). Trafiły one do utworzonych przez Fundację “Zaczytani.org” bibliotek dla małych i dużych pacjentów placówek medycznych. Organizatorzy zbiórki prosili, aby przekazywać książki w bardzo dobrym stanie, wydane po 2000 roku. Darczyńcom Bóg zapłać.

Otrzymaliśmy podziękowania z Fundacji zaczytani.org – tekst podziękowań można pobrać tutaj.