Wielkanoc 2017

„Pan zmartwychwstał i jest z nami!”.
Niech ta dobra nowina, powtarzana przez chrześcijan
od dwóch tysięcy lat, wypełni na nowo nasze serca
i da nadzieję na nowe życie i lepszy świat.

Całym sercem dziękuję Wszystkim, którzy uczestniczyli w liturgii Świętego Triduum Paschalnego, począwszy od czwartkowej Mszy Wieczerzy Pańskiej, potwierdzając tym chęć przynależenia do naszej wspólnoty parafialnej i budowania jej swoją wiarą i modlitwą. Dziękuję naszemu parafianinowi, Karolowi Motulewiczowi, za koncepcję i wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, i tym, którzy mu pomagali; pani Zakrystiance i wspomagającym ją za świąteczny wystrój kościoła, Służbie liturgicznej ołtarza i Chórowi parafialnemu, pod przewodnictwem pana Organisty, za uwznioślenie naszej modlitwy.

ks. Mirosław Kreczmański, proboszcz