Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO)

W dniach od 8.10 do 17.12.2018, w każdy poniedziałek , uczestniczyliśmy w rekolekcjach ewengelizacyjnych REO. Organizacją rekolekcji zajęła się Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Droga”, spotykająca się na co dzień przy klasztorze oo. Dominikanów na Służewiu. Rekolekcje prowadziły do spotkania z Bogiem, który kocha i do pogłębionej decyzji oddania się Chrystusowi jako Panu. Spotkania odbywały […]

W dniach od 8.10 do 17.12.2018, w każdy poniedziałek , uczestniczyliśmy w rekolekcjach ewengelizacyjnych REO.

Organizacją rekolekcji zajęła się Grupa Odnowy w Duchu Świętym “Droga”, spotykająca się na co dzień przy klasztorze oo. Dominikanów na Służewiu. Rekolekcje prowadziły do spotkania z Bogiem, który kocha i do pogłębionej decyzji oddania się Chrystusowi jako Panu. Spotkania odbywały się raz w tygodniu, co dawało uczestnikom czas na indywidualną, pogłębioną refleksję nad przekazywanymi treściami. W dniu 14 stycznia 2019 o g. 18, uczestniczyliśmy w naszym kościele we mszy świętej dziękczynnej za rekolekcje, a po niej w salce parafialnej odbyła się agapa. Jesteśmy wdzięczni Grupie Odnowy “Droga” za ich poświęcenie, czas, modlitwę.
Zdjęcia uczestników agapy można obejrzeć pod linkiem.