Rekolekcje adwentowe z Szymonem Hołownią

Pomocą w duchowym przeżyciu Adwentu są rekolekcje parafialne. Odbyliśmy je w dniach 17-19 grudnia 2017. Konferencje po mszy o g. 8.30, 10, 11.30, 13 i 18, a w poniedziałek i wtorek po mszy o g. 18 głosił p. Szymon Hołownia, znany dziennikarz, autor kilkunastu książek, założyciel fundacji „Kasisi” i „Dobra Fabryka”, wspierających sierocińce, szpitale, hospicja, ośrodki walki z głodem […]

Pomocą w duchowym przeżyciu Adwentu są rekolekcje parafialne. Odbyliśmy je w dniach 17-19 grudnia 2017.

Konferencje po mszy o g. 8.30, 10, 11.30, 13 i 18, a w poniedziałek i wtorek po mszy o g. 18 głosił p. Szymon Hołownia, znany dziennikarz, autor kilkunastu książek, założyciel fundacji „Kasisi” i „Dobra Fabryka”, wspierających sierocińce, szpitale, hospicja, ośrodki walki z głodem i inne miejsca „produkcji dobra” w 6 krajach Afryki, a także w Polsce.
Temat konferencji brzmiał: „Po co Pan Bóg, skoro jest Lotto, czyli o tym, czy lepiej wierzyć komuś, czy w coś”.

Zapraszamy na fotorelację.