Rekolekcje adwentowe 2018

W dniach 15-18 grudnia odbyliśmy rekolekcje adwentowe. Rekolekcje poprowadziły siostry Karmelitanki od Dzieciątka Jezus. Nasza parafia współpracuje z siostrami od wielu lat, wspierając finansowo oraz modlitwą ich pracę misyjną w Afryce. Obecnie, od roku, pomagamy w budowie szkoły podstawowej w Gitega w Burundi – kwestujemy na ten cel w każdą czwartą niedzielę miesiąca. Poruszając między […]

W dniach 15-18 grudnia odbyliśmy rekolekcje adwentowe.

Rekolekcje poprowadziły siostry Karmelitanki od Dzieciątka Jezus.
Nasza parafia współpracuje z siostrami od wielu lat, wspierając finansowo oraz modlitwą ich pracę misyjną w Afryce.
Obecnie, od roku, pomagamy w budowie szkoły podstawowej w Gitega w Burundi – kwestujemy na ten cel w każdą czwartą niedzielę miesiąca. Poruszając między innymi temat miłości bliźniego i konieczności przebaczenia, siostry opowiedziały nam wstrząsającą historię męczeństwa 40 młodych ludzi z Katolickiego Seminarium Duchownego w Buta w Burundi. Z historią tą można zapoznać się tutaj.

Zapraszamy także na fotorelację.