Rada Ekonomiczna o planowanych remontach

Rozpoczynamy generalny remont naszego kościoła i domu parafialnego, rozłożony na wiele lat. Ksiądz Proboszcz w styczniu 2017 roku powołał Radę Ekonomiczną, której zadaniem jest wspieranie Go w zakresie troski o dobro materialne naszej wspólnoty. Rada przygotowała plan najpilniejszych prac remontowych, z którym można zapoznać się tutaj. Jesteśmy w trakcie sprzedaży mieszkania, które podarował parafii w testamencie jeden z parafian. […]

Rozpoczynamy generalny remont naszego kościoła
i domu parafialnego, rozłożony na wiele lat.

Ksiądz Proboszcz w styczniu 2017 roku powołał Radę Ekonomiczną, której zadaniem jest wspieranie Go w zakresie troski o dobro materialne naszej wspólnoty. Rada przygotowała plan najpilniejszych prac remontowych, z którym można zapoznać się tutaj.

Jesteśmy w trakcie sprzedaży mieszkania, które podarował parafii w testamencie jeden z parafian. Pozwoli to sfinansować część prac, ale potrzeby są wielokrotnie większe i realizacja celu, jakim jest odnowienie naszej Świątyni jest w ogromnej mierze uzależniona od hojności parafian. Chcemy, aby nasza Świątynia i jej otoczenie zostały odnowione i zabłysły, aby ten blask był wyrazem naszej wiary i naszej troski o dobro tej wspólnoty.

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca odbywa się kwesta na rzecz prac remontowych, zainicjowana i prowadzona przez Parafialny Odział Akcji Katolickiej.