Odpust i festyn parafialny 2017

W niedzielę 1 października 2017 obchodziliśmy uroczyście Święto naszej patronki Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus oraz rocznicę konsekracji kościoła. W ramach przygotowań to tego Święta, codziennie od 22 do 30 września, po mszy wieczornej,  odmawialiśmy Nowennę do Św. Teresy i przynosiliśmy dla Niej róże, jako symbol naszych intencji. W dniach 28, 29 i 30 września […]

W niedzielę 1 października 2017 obchodziliśmy uroczyście Święto naszej patronki Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus oraz rocznicę konsekracji kościoła.

W ramach przygotowań to tego Święta, codziennie od 22 do 30 września, po mszy wieczornej,  odmawialiśmy Nowennę do Św. Teresy i przynosiliśmy dla Niej róże, jako symbol naszych intencji.
W dniach 28, 29 i 30 września adorowaliśmy Najświętszy Sakrament. W niedzielę 1 października o godz. 12:00 odbyła się uroczysta Msza Święta, z poświęceniem róż i oddaniem czci relikwiom Świętej. Podobnie jak w ubiegłym roku, po mszy św. zaprosiliśmy parafian na festyn zorganizowany na podwórku, od strony ul. Zajęczej.

Jednoczyła nas wspólna zabawa oraz wspólny posiłek, przygotowany staraniem parafian. Przygotowaliśmy też szereg atrakcji.
O godz 17:00 odmówiliśmy różaniec wspólnotowy z naszą patronką.
Zapraszamy na fotorelację.