Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast

W sobotę 28 września 2018, o g. 15:00 włączyliśmy się w modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast. Podobnie jak w poprzednich latach, zebraliśmy się na wspólnej modlitwie o godz. 15:00 na rogu ul. Tamki i Dobrej (przy kwiaciarni). Dniem wspólnej modlitwy dla całego świata jest 28 wrzesień, rocznica beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki – […]

W sobotę 28 września 2018, o g. 15:00
włączyliśmy się w modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast.

Podobnie jak w poprzednich latach, zebraliśmy się na wspólnej modlitwie o godz. 15:00 na rogu ul. Tamki i Dobrej (przy kwiaciarni).

Dniem wspólnej modlitwy dla całego świata jest 28 wrzesień, rocznica beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki – spowiednika św. Siostry Faustyny. Uczestnicy akcji modlili się w tym roku o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, szczególnie za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: „Powiedz moim kapłanom, że zatwardziali grzesznicy kruszyć się będą pod ich słowami, kiedy będą mówić o niezgłębionym miłosierdziu moim, o litości, jaką mam dla nich w sercu swoim. Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa, i poruszę serca, do których przemawiać będą.” (Dz. 1521).

Zapraszamy na fotorelację.