Jubileusz 25-lecia kapłaństwa Księdza Proboszcza

W niedzielę 26 maja o g. 13  msza święta dziękczynna za 25 lat kapłaństwa Księdza Proboszcza. Mszą świętą o g. 13 będę dziękował Panu Bogu za 25 lat kapłaństwa i ludzi, których w tym czasie postawił na mojej drodze życia. Serdecznie zapraszam każdego, kto będzie chciał się włączyć w tę modlitwę, a po mszy na […]

W niedzielę 26 maja o g. 13  msza święta dziękczynna
za 25 lat kapłaństwa Księdza Proboszcza.

Mszą świętą o g. 13 będę dziękował Panu Bogu za 25 lat kapłaństwa i ludzi, których w tym czasie postawił na mojej drodze życia. Serdecznie zapraszam każdego, kto będzie chciał się włączyć w tę modlitwę, a po mszy na przyjacielskie spotkanie w ogródku parafialnym.

Ksiądz Mirosław Kreczmański, proboszcz

Zapraszamy na fotorelację z uroczystości jubileuszowych.