Boże Narodzenie 2018

Obchody Bożego Narodzenia w naszej parafii. Pasterkę, czyli pierwszą mszę świąt Bożego Narodzenia, odprawiliśmy o północy. Poprzedziło ją nabożeństwo biblijne o g. 23.30. Po mszy, złożyliśmy sobie życzenia świąteczne i podzieliliśmy opłatkiem. W pierwszy dzień świąt, msze odprawiane były według porządku niedzielnego, ale bez mszy o g. 7. W drugi dzień świąt, msze o g. […]

Obchody Bożego Narodzenia w naszej parafii.

W drugi dzień świąt, msze o g. 8, 10, 12 i 18.

W poniedziałek 24 grudnia, o g. 13 właściciele baru “Syrenka”, ul. Tamka 13a, już po raz kolejny zorganizowali Wigilę dla osób samotnych i ubogich. Dziękujemy za tę piękną inicjatywę.

Kilka zdjęć z Pasterki i zdjęcia szopki można obejrzeć pod linkiem.