Adwent – Roraty 2018

W niedzielę 2 grudnia, rozpoczęliśmy Adwent, czyli czas duchowego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjną mszę adwentową, zwaną Roratami, odprawialiśmy w dni powszednie o g. 6:45. Na tę mszę przynosiliśmy lampiony, których światło jest symbolem przychodzącego Pana i znakiem naszego czuwania. Podobnie jak w latach poprzednich, po mszy zapraszaliśmy dzieci dla sali parafialnej na kakao i […]

W niedzielę 2 grudnia, rozpoczęliśmy Adwent, czyli czas duchowego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

Tradycyjną mszę adwentową, zwaną Roratami, odprawialiśmy w dni powszednie o g. 6:45. Na tę mszę przynosiliśmy lampiony, których światło jest symbolem przychodzącego Pana i znakiem naszego czuwania. Podobnie jak w latach poprzednich, po mszy zapraszaliśmy dzieci dla sali parafialnej na kakao i bułeczki.

Zdjęcia z Rorat i śniadania dla dzieci dostępne są tutaj