Zmiany wikariuszowskie

Decyzją Władzy Archidiecezjalnej z dniem 26 sierpnia 2015 dokonała się zmiana księży posługujcych w naszej parafii jako wikariusze.

Dotychczasowi wikariusze zostali skierowani na nowe placówki:
– ks. Adam Bednarek – do parafii Świętej Rodziny w Warszawie, w dekanacie ursuskim,
– ks. Wojciech Pietrusiak – do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Warszawie na Jelonkach.
Obu księżom wikariuszom bardzo serdecznie dziękujemy za ich pracę w naszej parafii i życzymy Opieki Matki Bożej w nowych zadaniach, na nowych placówkach.

Do naszej wspólnoty parafialnej dołączyli dwaj nowi księża:
– ks. Andrzej Gos – dotychczasowy wikariusz w parafii św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Pruszkowie,
 ks. Józef Stachera – dotychczasowy rezydent w parafii Dzieciątka Jezusa w Warszawie, w dekanacie żoliborskim.
Już dziś życzymy im owocnej posługi w naszej parafii i zapewniamy o naszym modlitewnym wsparciu!