Wprowadzenie nowego proboszcza

W niedzielę – 28 czerwca 2015, na Mszy św. o godz. 13:00 Ksiądz Dziekan przedstawił w parafii i wprowadził na urząd proboszcza Księdza Mirosława Kreczmańskiego Wszystkim parafianom gorąco dziękujemy za udział w tym jakże ważnym dla życia naszej wspólnoty wydarzeniu. Pamiętajmy również w naszych modlitwach o nowym gospodarzu naszej parafii. Korzystając z okazji zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z tego […]

W niedzielę – 28 czerwca 2015, na Mszy św. o godz. 13:00 Ksiądz Dziekan przedstawił w parafii i wprowadził na urząd proboszcza Księdza Mirosława Kreczmańskiego

Wszystkim parafianom gorąco dziękujemy za udział w tym jakże ważnym dla życia naszej wspólnoty wydarzeniu. Pamiętajmy również w naszych modlitwach o nowym gospodarzu naszej parafii.

Korzystając z okazji zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Fot. Emil Wittstock