Wielkanoc 2015

Siostry i Bracia! Dzisiejszy świat potrzebuje wiarygodnych świadków zmartwychwstania. Jego autentyzm potwierdzają tylko ci, którzy potrafili przejść drogę lęku do wiary w Nowe Życie i pociągnęli innych za sobą. Czy jesteśmy pośród nich??? Być chrześcijaninem, to głosić żyjącego Pana wśród nas. Alleluja! Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Wielkiego Tygodnia i Rezurekcji. […]

Siostry i Bracia!
Dzisiejszy świat potrzebuje wiarygodnych świadków zmartwychwstania. Jego autentyzm potwierdzają tylko ci, którzy potrafili przejść drogę lęku do wiary w Nowe Życie i pociągnęli innych za sobą. Czy jesteśmy pośród nich???
Być chrześcijaninem, to głosić żyjącego Pana wśród nas. Alleluja!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Wielkiego Tygodnia i Rezurekcji. Szczególnie dziękujemy budowniczym grobu i świątecznej dekoracji, Chórowi, Panu Organiście, ministrantom i asyście kościelnej.

Zdjęcia z Wielkiego Tygodnia oraz Rezurekcji dostępne są tutaj.