Poświęciliśmy nowy obraz patronki naszej parafii

W niedzielę, 22 listopada 2015, obchodziliśmy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto Akcji Katolickiej, która w tym roku obchodzi dwudziestolecie swego istnienia w Archidiecezji Warszawskiej. Z tej racji w naszym kościele o godz. 10 odprawiliśmy mszę świętą w intencji jej członków, tak czynnie włączających się w życie naszej wspólnoty. Podczas tej liturgii został również poświęcony nowy obraz św. […]

W niedzielę, 22 listopada 2015, obchodziliśmy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Jest to święto Akcji Katolickiej, która w tym roku obchodzi dwudziestolecie swego istnienia w Archidiecezji Warszawskiej. Z tej racji w naszym kościele o godz. 10 odprawiliśmy mszę świętą w intencji jej członków, tak czynnie włączających się w życie naszej wspólnoty.

Podczas tej liturgii został również poświęcony nowy obraz św. Teresy od Dzieciątka Jezus, naszej patronki, na który w ostatnim czasie członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej regularnie kwestowali. Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę wszystkim, którzy przybyli na tę uroczystość!